Diskuse na téma inspirace na dárek

18. 11. 2022 | Prosím o radu

Hledám dárek pro manžela, ale nenapadá mě vůbec nic :-( Co vy budete kupovat na vánoce vaším protějškům? :-)

Kiska 31.01.2024

Já jsem klukům koupila fakt hezký a kvalitní batohy Baagl, moc se jim líbí a vypadají opravdu dobře, je vidět, že je to kvalita a koupila jsem je přitom fakt výhodně na jejich outletu :)

Elli 30.10.2023

Já bych chtěla mamince koupit něco kvalitního a praktického do kuchyně. Říkala jsem si třeba nějaké hezké dřevěné mlýnky nebo tak něco, ale nikde mě zatím nic moc nezaujalo, sdílejte vaše oblíbené obchody prosím :)

Tereza 12.12.2022

Já nám koupila domů tenhle kořenový kobereček https://www.rootyrug.cz/ má nerovný povrch a tak chodidlům a nohám hodně ulevuje a pomáhá je posilovat a prokrvovat jako bychom chodili bosí po lese. Je dobrý jako ortopedická pomůcka ale i jako úleva od bolavých a unavených nohou navíc podle mě i hezký doplněk do bytu, tak sdílím ;-)

Alča Tereza 13.12.2022

Tak to by se hodilo domů nám, moc se mi to líbí, nadělím nám ho pod stromek :-)

Tereza Tereza 17.12.2022

To jsem ráda že jsem tě inspirovala ;-) těším se až ho vyzkoušíme, nechala jsem to i pro sebe jako překvápko :-)

Alča Tereza 18.12.2022

Já taky počkám tak jsem zvědavá co na to všichni řeknou :-)

Aneta 28.11.2022

Já jsem synovi koupila konečně kvalitní batoh, myslím, že se mi podařilo vybrat i takový opravdu stylový a moderní tak snad se zavděčím :-)

Dáša Aneta 29.11.2022

To je dobrej nápad, kde jsi ho sehnala a od jaký značky?

Aneta Aneta 30.11.2022

Koupila jsem ho na eshopu nejkufry.cz tak se podívej, mají velký výběr a podle mě jenom kvalitních značek :-)

miška4 26.11.2022

Já letos vybrala zdravý dárek, sdílím tip, tenhle doplněk mám už osvědčený https://www.pilulka.cz/movit-energy-darkove-baleni-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-60-kapsli

Tanna miška4 27.11.2022

Taky jsem nad něčím takovým uvažovala a tohle se mi zrovna líbí podle složení, takže děkuju za radu :)

To je bezvadný nápad:-) koukala jsem na eshop a mají tam spoustu zajímavých věcí :-) Díky za tip, rozhodně tam něco objednám :-)

Sára Ellikopecka 27.11.2022

Není vůbec zač, tak hlavně at se líbí :-)

Slave Fani Čermák 21.11.2022

Jednu sušenku, jelikož mi zbývá z důchodu , po zaplaceni nájmu a elektriky celých 7 (slovy:"sedum" )Korun Českých a to na víc jaksi není

Sára 19.11.2022

Já už mám skoro všechno pokoupený:-) Naštěstí.. pro manžela to byl oříšek, ale myslím že jsem mu vybrala zajímavý dárek který snad ocení :-)

Ellikopecka Sára 20.11.2022

Nevadí když se zeptám co je to za dárek, třeba mě bude inspirovat:-)

Sára Sára 25.11.2022

Koupila jsem mu dárkovou sadu chilli koření od https://www.thechillidoctor.cz/ tak doufám že mu tím udělám radost :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat